Cinsellikten Soğutma Duası

  Diğer dualara göre çok sık olmasa da yine de tercih edilen bir dua olan cinsellikten soğutma duasının birkaç kullanım şekli bulunmaktadır. Bu duayı uygulayan uzman medyum ve hoca tecrübelerine göre yalnızca istenen kişilerden uzaklaşma yapılabileceği gibi helali olmayan kimselere de uygulanabilmektedir. Yani eşinden soğuması gibi bir durum genel itibari ile sık görülmemektedir. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken bir konudur. İçinizde bu duayı karşı bir kuşku veya şüphe bulunuyorsa kesinlikle bu işten dönülmesi gerekmektedir. Kuşku veya şüphe kaldıramayacak bir büyü olan cinsellikten soğutma duası hakkında yazımızı incelemenizi öneririz.

Cinsellikten Soğutma Duası Nedir

  Bir kişinin, bir kişiye ya da bir gruba karşı olan cinsel dürtülerinin engellenmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bununla birlikte kişinin cinsel yaşantısının tamamen bitirilmesi şeklinde uygulanan cinsellikten soğutması duası de mevcuttur. Ancak bu duanın tercih edilme durumu diğerlerine göre daha az görülmektedir. Hemen hemen her insanın yaşantısında bazı problemler bulunmaktadır. Bu problemler dua gibi ilimlerle hayatınızdan çıkabilmektedir. Dua ilmi geniş çaplı bir ilimdir ve hemen hemen her şeyin çözümü Dua ilminde mevcuttur. Bu ilim ile ilgilenen kişilerin son derece bildiği gibi insan duygularının yönetilmesi ve insan yaşantısının idare edilmesi gibi durumlara normal yollarla müdahale edilemezken dua ilmi ile bu durum mümkündür.

Cinsellikten Soğutma Duasını Kimler Yaptırmalı

  Genel itibari ile cinsellikten soğutma duası çok geniş olmayan bir alanda yapılmaktadır. Eşinin kendisini aldattığını düşünen veya emin olan kişiler tarafından, kocasının ya da karısının cinsel isteklerinden mağdur olan kişiler tarafından, kocası ya da karısı hakkında aldatma belirtisi olmamasına rağmen önlem almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bununla birlikte kendisinin istememesine rağmen sürekli bu konuyu dile getiren sevgililere de cinsellikten soğutma büyüsü uygulanabilmektedir. Geniş anlamı ile aşırı cinsellik konusunda herhangi bir problemde bu duanın uygulandığı görülmektedir. Yaptırmak isteyebilecek bu grupların yanında çok nadiren olsa da bazen kişiler bu duayı kendilerine de yaptırmak isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Karar aşaması son derece önemlidir. İyice düşünülen bir karar olmaması sizin hayatınızı olumsuz yönde etkileyeceği gibi bu durum başkalarını da etkileme ihtimaline sahiptir.

Cinsellikten Soğutma Duası Nasıl Etki Eder

  Cinsellikten soğutma duası uygulanan kişilerde görülen bazı etkiler bulunmaktadır. Bu konuda isteklerinizin de önemli olduğunu hatırlatmak gerekmektedir. Kişilerin cinsel dürtülerinin bir kişi veya gruba karşı azaldığı görülmektedir. Eşiniz eğer sizi aldatıyorsa bu sorunun önüne de yine bu büyü ile geçilmektedir.

Birini Kendimden Soğutmak İçin Dua

İstemediği ve sevmediği birisinden kurtulmak için günümüzde pek çok kişi birini kendimden soğutmak için dua yöntemine başvurabilmektedir. Son derece etkili bir manevi uygulama olan birisini kalıcı olarak kendinden soğutma duası, Allah’a içten bir şekilde dua edilmesi halinde kısa sürede güçlü etkilerini göstermeye başlayabilmektedir. Hoşlanmadığı kişileri kendilerinden uzak tutmak ve soğutmak isteyen kişilerin tercihi olan birini kendimden soğutmak için dua yöntemi, bugün genç ya da yaşlı birçok kişinin yardımına oldukça hızlı bir şekilde yetişebilmektedir. İstenilen bazı önemli koşulların yerine getirilmesini de gerektiren söz konusu kendinden soğutma duaları, kalıcı etkilere neden olmaları ile de bilinmektedir.

Kendinden soğutmak için dua okuma yönteminde ilk olarak abdest alınması gerektiğinden söz edilebilmektedir. Zira abdest almadan Allah’a dua etmenin sonucunda edilen bütün duaların kabul edilmeyeceği söylenebilmektedir.

Birini Kendimden Soğutmak İçin Dua Nasıl Edilmeli

Birini kendinden soğutmak için dua etme yönteminde dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Buna göre ilk olarak soğuma duasına başlamadan önce kalbin gerçek anlamda temiz olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü kalbi kötü olan kişilerin dua etseler dahi bu duaların Allah tarafından kabul edilme olasılığının oldukça düşük olduğu söylenebilmektedir. Bu nedenle birisini kendinden soğutmak isteyen ve dua yöntemine başvurmayı düşünenlere mümkün mertebe iyilik yapmaları ve insanlara karşı kötü düşünmemeleri tavsiye edilmektedir. Düşünceleri ve kalbi temiz olan insanların ettikleri duaların Allah katında gerçekten kabul edilen dualar arasında olduğu bilinmektedir.

Tüm bunların yanı sıra birisini kendinden tam anlamıyla soğutmak için dua yöntemine başvurmadan önce etrafın da temiz olmasına dikkat etmek gereklidir. Bu yüzden abdest alındıktan sonra dua etmeye başlamadan önce duanın edileceği mekanın da iyice temizlenmesi ve yüksek ölçüde sessizlik sağlanması büyük önem arz etmektedir.

Birini Kendimden Soğutmak İçin Dua Kaç Kez Yapılmalı

Birini kendinden kalıcı olarak soğutmak için dua etmeyi düşünen kişilerin en çok merak ettikleri sorulardan birisi de soğutma duasını kaç defa okumaları gerektiğidir. Buna göre soğutma dualarının sayılarının duadan duaya değişebilmekle birlikte genellikle günde 44 defa okunarak 7 gün boyunca devam ettirilmesi gerektiği dile getirilebilmektedir. 7 gün boyunca eksiksiz şekilde dua okunması halinde birini kendimden soğutmak için dua yönteminin ilk belirtilerini göstermeye başlayabileceği söylenebilir. Söz konusu dua yönteminde tam etkinin görülebilmesi içinse yaklaşık olarak 15 gün beklenmesi gerektiği ek olarak belirtilebilmektedir.

Evden Soğutma Duası Nasıl Olur

Aşk ve sahip olma arzusu öyle güçlüdür ki onun için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır durumdayızdır. Elimizden bir şey gelmediğinde de bazılarımız büyü ve dua gibi yöntemlere başvurur. Bu büyü ve dua çeşitlerinden bir tanesi de evden soğutma duası olarak bilinir. Evden soğutma duası soğutma dualarının sadece bir çeşididir. Bu yazımızda evden soğutma duası ile ilgili soruları ele aldık. Özellikle de evden soğutma duası nasıl olur sorusu üzerinde durduk. Fakat evden soğutma duası nasıl olur sorusundan önce evden soğutma duası nedir sorusuna cevap vermemiz daha iyi olacaktır.

Evden Soğutma Duası Nedir

Evden soğutma duası adından da anlaşılabileceği gibi kişiyi evden soğutmak, için kullanılır. Bu dua türünün amacı kişinin evinde huzursuz, rahatsız ve stresli hissetmesini sağlayarak evden uzaklaştırmaktır. Evden soğutma duası belirtileri ile bu duanın ne olduğunu ve ne işe yaradığını öğrenmenizde fayda var. Evden soğutma duası belirtileri şunlardır:

  • Kişiye bu dua okunduktan sonra ev içerisinde ise birden boğulma, nefes darlığı hissedecektir. Eğer dua yapıldığı sırada dışarıdaysa eve gitmemek için diretecek, eve giderken üzerinde büyük bir ağırlık hissedecektir.
  • Evini sevgilisiyle veya eşiyle paylaşıyorsa evde sürekli büyük kavgalar çıkacaktır. Evi saran bu öfke ortamı kişiyi evinden soğutacaktır.
  • Uykuları düzensiz bir hal alacak, gün içerisinde hep yorgun hissedecektir. Ev dışarısında ise enerjisi yerinde olacaktır.
  • Evdekilerle, bu kişiler ailesi, sevgilisi, eşi ya da akrabaları da olabilir, arasında anlaşmazlıklar çıkar ve kişi evden uzaklaşma isteğini bastıramaz. Evden soğur ve artık o kişilerle birlikte yaşamayı istemez.
  • Ev içindeyken sıcak olsa bile kişi hep soğuk hisseder, üşür. Bu durum hep böyle olduğunda ise bu durum fiziksel olmaktan da öteye geçip ruhsal olarak kişiyi etkilemeye başladığı için o kişi evde mutsuz, halsiz hisseder.

Evden Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Evden soğutma duası nasıl olur konusunda internette pek çok bilgi bulunmaktadır. Birbirinden farklı dualar verilir okunması için. Bazı medyum ya da hocalar dua içerisinde o kişinin de isminin geçirilmesini önerir iken bazıları ise kişinin ismine ya da ona ait özel bir eşyaya ihtiyaç duymaz. Evden soğutma duası nasıl olur konusunda şunu diyebiliriz: Tek başınıza okuyabilirsiniz fakat kesin sonuç almak için güvenilir bir medyum ya da hoca ile görüşmeniz daha iyi olabilir. Çünkü onlar bu işler için gerekli ilimlere sahip olan nefsi kuvvetli kişilerdir.

Eşimi Ailesinden Soğutma Duası

Çoğu ilişkide ne yazık ki ilişkiye üçüncü kişiler dâhil olmaktadır ve bu durum genellikle olumsuz sonuçlar doğurur. Bu üçüncü kişiler sevgi bağını zedeleyen başka bir kişi olabileceği gibi kişinin ailesi de olabilir. Üçüncü kişileri, özellikle bu kişiler eşin ailesi ise, ilişkiden uzak tutmak çok zordur. Bu gibi durumlarda eşimi ailesinden soğutma duası gibi yöntemlere başvurulur. Bu yazımızda eşimi ailesinden soğutma duası nedir eşimi ailesinden soğutma duası belirtileri eşimi ailesinden soğutma duası nasıl olur gibi önemli soruları yanıtladık. İyi okumalar.

Eşimi Ailesinden Soğutma Duası Nedir

Eşimi ailesinden soğutma duası eşler arasında yaşanan olaylar eğer üçüncü kişiler tarafından meydana getiriliyorsa, yani sebep o kişilerse yapılır. Eşin aile fertleri birlikte olmanızı istemiyorsa, hakkınızda kötü şeyler düşünüyorsa ve eşinizi ikna etmeye çalışıyorsa bu dua yapılır. Eşimi ailesinden soğutma duası amacı ilişkiye zarar veren aile fertlerinin etkisini ilişkiden def etmek, eşi ailesinden soğutmaktır.

Eşimi Ailesinden Soğutma Duası Belirtileri Nelerdir

Eşimi ailesinden soğutma duası belirtileri etkisini uzun süre korumasıyla bilinir. Bu duanın önemli belirtilerini şu şekilde sayabiliriz:

  • İlişki içerisine girip huzursuzluk yaratan aile bireyleri uzaklaştırılır. Bir nevi ilişkiniz korumaya alınmış olur. Artık o kişiler olumsuz etkide bulunamaz.
  • Eş ailesinden soğur. Ailesinin söylediği kötü lafları, zarar verici hareketleri görür ve ailesini uyarmaya başlar. İlerleyen günlerde eş ailesi ile bağlarını koparmayı düşünür.
  • Ailesinin yaptıkları için sizden sürekli özür dilemeye başlar. Sizi ne pahasına olursa olsun korur. Ailesine olan soğukluğu size olan ilgisini, saygı ve sevgisini artırır.
  • Ev içerisinde huzurlu bir ortam oluşur. Aileden kaynaklanan kavgalar son bulur. Her zaman sizinle vakit geçirmek ister.

Eşimi Ailesinden Soğutma Duası Nasıl Olur

Eşimi ailesinden soğutma duası ile ilgili her hoca ya da medyumun önerdiği dua farklıdır. Birbirinden farklı pek çok dua ile karşılaşırsınız. Bu dualar yapılırken bazıları eşin ve ailenin fotoğraflarına, vs. ihtiyaç duymaz iken bazıları bu tür fotoğraflar isteyebilir. Bazıları duayı koruyucu bir muska yaparak tamamlar.

Eşimi ailesinden soğutma duası yapmak istiyor iseniz medyum ya da hoca ile görüşerek duayı yaptırabilirsiniz. Böylece daha güvenilir, daha etkili olacaktır. Eşimi ailesinden soğutma duası etkilerinin uzun sürmesi için alanında uzman bir kişinin, bu dua ile ilgili ilimlere sahip olan birisinin eşimi ailesinden soğutma duası yapması daha iyi olacaktır.

Eşimi ailesinden soğutma duası gibi diğer dualar hakkındaki bilgilere erişmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Soğutmak için Yapılan Dualar

Kendinden ayırıp birini uzaklaştırmak yada ayrılmalarını sağlamak amaçlı okunan dualardır. Etkili uygulamalar oldukları bilinir. Duadan evvel dört kere yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonra bu yine dört defa bu dua okunur.

Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale
hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ
müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi
rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve
sellim.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki telefon numarasından burak beye ulaşabilirsiniz

Erkek Arkadaşımın Benden Soğuması için Çok Etkili Dua

2 rekat namaz kıdıktan sonra bu dua okunur ;

’” Ya Vedudu Ya Vedudu Ya Zel Arşil Mecidi Ya Muddiu Ya Muiydu Ya Fealun Lima Yurit. Es Eluke Bi Nuri Vechikellezi Melee Erkane Arşike Ve Es Eluke Bi Kudratikellezi Ve Kadderte Biha Ala Halkike Ve Bi Rahmetikelleti Vesiat Kulle Şeyin Kadir La İahe İlla Ente Ya Muğiysu Eğisni Ya Muğiysu Eğisni Ya Muğiysu Eğisni.

İlerdeki Sıkıntılarınızın Şimdiden Çözülmesi için Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak için Büyü

30 tane kızıl üzüme [ kırmızı üzüm ] 30 kere oku [ her birine 30 kere okusam ne olucak valla ne olacak artık o zavallı gariban düşünsün, nasıl dayanacaksa!!! ] oku. ya ateşe atıp yak veya sevdiğine yedir.GAYET MÜCERREB…BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. ZUYYİNE LİNNASİ HÜBBÜŞ-ŞEHEVATİ MİNEN-NİSAİ WEL BENİNE WEL KANATİRİL MUKANTERETİ MİNEZ-ZEHEBİ WEL FİD-DETİ WEL HAYLİL MUSEW-WEMETİ WEL AN’AMİ WEL HARSİ ZALİKE METAÜL HAYATÜD-DÜNYA WELLAHU İNDEHU HÜSNÜL MEAB

Etkili Soğutma Duası

Bu uygulama soğutma yönünde oldukça tesirlidir. İki kişiyi birbirinden soğutmak uzak tutmak için hazırlanan uygulamalardır. Dualarından birine aşağıda yer verebiliriz. Denenmiştir.

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme ya latif (yedi kere) ya Allah edrikni bi lutfikel hafiyyi ene muhtacün zelilün ve entel kaviyyül ganiyyün allahümme ya sebiül hisab ya şedidül ikab ya gafur ve ya rahim ve ya halikü külli şey in ya fatıris semevati vel ardi falikel habbi ven neva falikel isbahu ya veliyyül hasenat ya dafiüs seyyiat ya gafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel beliyyat ya nukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardi ves semevat (hacetini söyle) akdi haceti fiy hazihis saate ya ilahel evveline vel ahirin ya bediüs semevati vel ardine ya zel celali vel ikram ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi ecmain bi rahmetike ya samiüd dua ya erhamer rahimin bi hürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain ya Allah ya Allah ya Allah .

Sevmediğin Birini kendinden soğutma duası

Sizden soğumasını uzaklaşmasını istediğiniz kimseler için hazırlanan tertiplerdir. Bu kimse eşiniz, sevgiliniz veya herhangi bir kimse olabilir. Size olan yakınlığından rahatsızlık duyduğunuz herkes olabilir. Kendinizden uzak tutmak soğutmak amaçlı hazırlandığı için etkisi güçlüdür. Bunun yanı sıra duaları da olmaktadır. Bu dua … zamanında, … kere okunmalıdır.
Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun.
Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü, ve bike hâsamtü, ve ileyke hâkemtü, fağfirlî mâ kaddemtü vemâ ahhartü vemâ esrertü ve m’alentü, ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru, lâ ilâhe illâ ente.

Erkeği Zinadan Soğutma Duası

Zina eden erkek veya kadın için ….. mübarek celilesini … ve miskle yapılan boya ile yazıp kapının üst kısmına korsa o kötü alışkanlığı olan kimse bu kötü huyundan Allah’ın izniyle vazgeçer. Yazarken o kimsenin ismini ve ana ismini de yazınız.