Yüz Felci İçin

Yüz felci ve ağız eğrilmelerinde 21 Ayetelkürsi 72 Fatiha Haşrsuresinin son ayetleri 1 kere 1 kere yasin 17 şer defa İhlas Felak ve Nası hastanın üzerine hemde suya okuyun o suyla yüzünü yıkasın her gün ve hastanın üzerine 3 gün okumaya devam edin Biiznillah Şifa bulur Defalarca tecrübe edilmiştir.
bir diğeri Besmele-i Şerifeyi 21 defa veya 111 defa yazıp hastaya taşıtılırsa şifaya kavuşur.Allahualem bissevab.

Her Türlü Kötülüklerden Korunmak İçin Etkili Dua

Her türlü kazadan beladan kötülüklerden yada musallattan koruyan güzel bir dua yazıyorum değerli lahutiye.com üyesi kardeşlerimize

Kul euzü bikelimatillahit tammeti la yücavizü hünne berrun ve la facirun min şerri ma halaka ve zerae ve berae ve min şerri ma yenzilü mines sema-i ve ma ya’ricü fiha ve min şerri ma zerae fil ardı ve ma yahricü minha ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatraku bi hayrin Ya Rahman.

günü saati yok istediğiniz saatlerde istediğiniz kadar okuyun

Düşmanının Perişan Olması İçin Dua

Bir cebbar zalimin haksız yere zulüm ve gaddar bir düşmanı mahvü perişan ya da islah etmeyi murat eden kimse bir kurşun levha üzerine Besmele-i Şerife vefkini yazıp o zalimin veya süşmanının ismini de mahsus olan mahalle yazdıktan sonra onu hantit (şeytan tersi denilen gayet fena kokulu bir şeydir) ve kırmızı sarımsak yakarak yanan bir ateşin yakınına gömsün, ateşin kurşuna temas ederek erimemesine dikkat etmelidir. Zira kurşun levha erirse üzerinde yazılı olan ismin sahibi derhal ölür. Bu işi yapan kişi Allah indinde mesul olur.

Korunmak için denenmiş çok büyük dua

Bu dua öyle kuvvetlidir ki herkes tarafından bilinir ve tavsiye edilir. Etkisi çok fazladır. Allah’ın izni ile bu dua sayesinde kötülüklerden korunacaksınızdır.

بِسْمِ اللَّهِ الَّذِى لاَ يَضُرّ ُ معَ اِسْمِهِ شَيْءٌ فِي اْلاَرْدِ وَلاَ فِي السَّمَاءِ وَ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمْ

Türkçe Okunuşu: Bismillâhillezî lâ yedurru mea ismihî şey’un fî-l (ea)rdi ve lâ fis-semâi ve hüves-semîul alîm.

Bu Duanın Havassı: Enes bin Malik’e (R.A.) Peygamber Efendimiz (Sallallâhu Aleyhi Vesellem) buyurdular ki: “Her kim her sabah bu duayı okursa, kimsenin ona yolu yoktur. Yani ne zehir, ne sihir (büyü), ne de zalim bir sultan (ya da bir yönetici, patron) ona zarar veremez.”

Belalardan uzak durmak için dua

Çoğu zaman siz istemesenizde bir balnın ortasında bulabilirsiniz kendinizi. bu dua ile Allah’ın izni ile olacak baelalardan hep uzak kalacaksınızdır

Allâhümme innî es’elükel-afve vel-âfiyete fiddünya vel-âhireti Allâhümme inni es’elükel-afve velâfiyete fî dînî ve dünyaye ve eh1i ve malî Allahümmestûr e’vrâti ve âmin rev’ati Allahümmehfezni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemînî ve an simali ve min fevki ve euzu biazametike en egtâle min tahtî

Kadınları şiddet den koruyan dua

Sıkıntı ve darlık,musaibet ve şiddet ve zulmün ortalıkta kol gezdiği bir zamanda veya çekindiğin bir şahsın karşısına çıkacağın vakit okunacak en tesirli bir duadır.
Def’aten tecrübe olunmuştur.
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Ya iddeti ınde şiddeti veya gavsi ınde.Kürbeti ecirni bi aynikelleti la yenamü.Vekfini bi rüknikellezi la yeramu.

Hatmi adedi:6483

Destur neden çekilir?

“Destur” kelimesi cinleri uyaran, bulundukları mekâna girildiğini ve o mekânda bir şey yapılacağını bildiren bir kelimedir. Bir yere girildiğinde, bir yere bir şey dökerken (çöp, kül vb.) ya da özellikle tuvalet, banyo, mezarlık kenarları, kapı eşikleri gibi cinlerin bulunma ihtimalinin yüksek olduğu mekânlara ya da bu mekânlarda bir şey yaparken “destur” denilmesi cinlerin o mekânı terk etmesini sağlar. Bu sayede cinlerden gelebilecek tehlikeler önlenmiş olur.

Cinlere karşı dua

Musallat olmuş cinlei def etmek için okunan özel bir dua.Abdestli Bir Şekilde Okunur.

1-Sağ Kulağına 7 Defa Ezan Okunması
2-Fatiha Suresini okumak
3-Felâk suresini okumak
4-Nâs Suresini Okumak
5-Ayetel Kürsiyi okumak
6-Saffât suresini okumak (Özellikle Azab vericidir bu)
7-Haşr suresinin son üç ve beş ayetinin okunulması
8-Tarık Suresini Bir defa okunulması