Eşleri Birbirinden Uzaklaştırma Duası

EŞLERİ BİRBİRİNDEN UZAKLAŞTIRMA DUASI

Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası çok fazla başvurulan bir dua çeşididir. Amaç eşler arasındaki sevgi ve saygı bağını azaltarak ilişkilerinin bir son bulmasını dua yöntemi ile sağlayabilmektir.  Bu yazımızda eşleri birbirinden uzaklaştırma duası nedir eşleri birbirinden uzaklaştırma duası belirtileri gibi önemli konuları ele aldık. Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası hakkında aklınızda oluşan sorulara yanıt bulabilmek için yazımızı okumaya devam edebilir ve konu ile ilgili olan diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

Eşleri Birbirinden Uzaklaştırma Duası Nedir

Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası ilk olarak eşler arasında huzursuzluk çıkarmak ve ilişkiyi ayakta tutan bağları koparmak için yapılır. İlerleyen durumlarda da o ilişkinin son bulması hedeflenir. Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası kuvvetli bir duadır ve ilmi iyi, nefsi kuvvetli bir kişi tarafından bu dua edildiğinde etkileri de çok güçlü olacak, uzun yıllar boyu sürecektir.

Eşleri Birbirinden Uzaklaştırma Duası Belirtileri

Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası belirtileri arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Bu dua sonrası eşler arasında huzursuzluk ve kavgalar ortaya çıkacaktır. En küçük bir olay bile onlar için kavga sebebi haline gelecektir.
  • Ev içerisinde iki tarafın da huzuru kalmayacak, evde birlikteyken kendilerini boğuluyor gibi hissedeceklerdir. Evde mutsuz olan çiftler arasında her zaman öfke hali olacaktır.
  • Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası ile birlikte eşler aralarındaki sevgi bağının tükendiğini fark edeceklerdir. Birbirine karşı olan ilgileri tamamen ortadan kalkacaktır.
  • Sevgi bağı koptuğu gibi aynı zamanda saygı bağı da ortadan kalkacaktır. Zaten ettikleri kavgalar saygılarını yitirmelerine de sebep olacaktır.
  • Durum böyleyken, yani ilişkiyi ayakta tutan sevgi ve saygı tamamen çözülmüşken ilişkiyi ayakta tutacak başka hiçbir şey kalmamış olacaktır.
  • Eşler ani bir şekilde ayrılma kararı alacaktır. Çevrelerindeki kişiler, özellikle aile bireyleri ve akrabaları bu ayrılma durumunu istemese, yanlış olduğunu belirtse bile gözleri hiçbir şeyi görmeyecektir. Ayrılmanın onlar için en iyi şey olduğu kanaatinde olacaklardır.

Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası ile ilgili olan başlıca belirtiler bunlardır. Soğukluk ile başlayan bu belirtiler ayrılma ile sonuçlanacaktır. Eşleri birbirinden uzaklaştırma duası hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bu konudaki her bilgiye erişebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde eşleri birbirinden uzaklaştırma duası gibi başka dualar da yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm dualar hakkında çeşitli bilgileri göreceksiniz. Sitemize kolay bir şeklide giriş yapabilirsiniz ve aklınızı kurcalayan her soruya bir cevap bulabilirsiniz.

Evlenmek için Yapılan Vefkler

Evlenebilmek için yapılan Vefk, sevileni razı etmek veyahut mani olan kimselerin rızasını almak amacını özel bir uygulama ile yapılır. Kişilerin aralarındaki muhabbetin oluşuna göre evlenmekten çekinen erkek veya kadınların evlilik iknası için hazırlanır. Aşkları belirli bir zamandır varsa kişilerin birisi evliliğe soğuksa bu evlenme vefkleri çok teshirli bir enerji çekimi ile ikna eder. İlişkilerinizde bir türlü evlilik adımları atamıyor, sürekli engellerle karşılaşıyor, nişanlınız ya da sözlünüzle aranıza birden soğukluk girmesi, evlilikten uzaklaşması ve evlilikten korkmaya başlaması gibi durumlarda vefk yapılır. Vefk yapıldıktan sonra kısa bir süre içinde kişinin evliliğesıcak bakar, birbirlerine daha uyumlu çift olur. En kısa zaman içinde Allah’ın izniyle evlenirsiniz ve telli duvaklı gelinlikle evinizden çıkar İnsanlar sevdiklerinin hep yanında kalmasını ve birbirlerine olan sevgilerinin sonsuz olmasını isterler. Ama ne yazık ki insanların araları çevresel veya çevresel olmayan nedenlerden ister istemez arasında soğukluklar meydana gelir. Vefk’te bu yüzden yapılır kişinin istediği kişiyi kendine bağlı yapar ve sevgileri hiç azalmaz. Yapılan bağlama vefk çok etkilidir kişi sadece size bağlı olur, gönlüde, gözü de sizde olur. Terk etme ve ayrılma olayları olmaz gözü dışarıda olmaz size tam anlamıyla bağlanır. Ayın ilk cuma günü cuma ezanı okunduktan sonra beyaz bir kağıt üzerine ebced hesabına uygun olan vefk yazılıp etrafınada evrensel enerji akımına uyumlu olan ayetleride yazılır ve taha suresi okunur. Daha sonrasında ise güzel mis kokulu bir tütsü ile tütsülenir ve kırmızı bir beze sarılarak üzerinde taşınır ise hayırlı kısmetler gelir. Vefk kişiye özel olur, anne ismi gereklidir. Çok özel çalışma gerektirdiği için yapan kişide çok iyi bilen kişi olmalıdır daha önceki çalışmalarında sonuç almış bir medyum olmalıdır. Dilerseniz Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Çok Etkili Evlilik Büyüsü Duası

Çoğu insan hayatı boyunca belli başlı duygu ve davranışları baş tacı etmiştir. Çünkü kimi duygular kendilerini önde gösterirken, kimi duygular vardır ki çok ortaya çıkmasa da fazlası ile etkilidirler. Bu anlamda bağlılık da farklı bir durumu yansıtır. Kişinin ailesine bağlılığı, çocuklarına bağlılığı, eşine bağlılığı, arkadaşlarına bağlılığı, iş yerine bağlılığı, çevresine ve yaşadığı ülkeye bağlılığı gibi durumlar ciddi anlamda çok büyük önem arz eder. Pek çok insan bu duygu yönünden zayıf hissederse bağlılık duası edilebilir. Hocaların da bu konuda yaptıkları yardımlar önemli iken, özellikle de Kuran’da geçen bazı ayet ve surelerden yardım almak önemlidir. İnsanlar bu şekilde içsel huzura kavuşabileceklerdir. Özellikle de bağlılık duasının etki göstermesi ile kişilerin bu anlamda çok farklı ve değişik şekilde hissetmeleri de mümkündür.
Eşini kendisine bağlamak isteyen, çocukları ile anne ve babalarını birbirinden ayırmak istemeyen ya da bulunduğu çevreye doğrudan bağlı olmasını isteyen kişiler için bağlılık duası edilebilir. Farklı yönlere çekilen durumlarda da bağlılık duası etkilidir. Örneğin iki eşten biri diğerine ilgi göstermediğinde ve başka yerlerde mutluluğu aradığında yuvalar yıkılmasın diye bağlılık duası edilebilir. Yüce Allah’tan çoğu konuda yardım istendiği gibi bu tarz konularda da yardım istenebilir. Bu ve benzer nedenlerden dolayı da bağlılık duası çoğu zaman ön plana çıkarken, Anadolu’nun her yerinde en çok bilinen dualardan biri olarak öne popüler hale gelmiştir.