Ya Şedidel Batşi Duası Hakkında

Bu dua buruc suresinin onikinci ayetinde geçmektedir. En değerli bereket duası sitemizin takipçileri; bu dua düşmanı perişan etmek maksadı ile bir çok kez din alimleri tarafından okunduğu bilinmektedir. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV) zamanındaki savaşlarda düşmana karşı okunduğu bilinir.

Bazı internet sitelerinde görünüyor ki ya şedidel batşi duası muhabbet için okunduğu söylenmiş ve yazılmış ancak kesinlikle muhabbet için okunmaz. Bu ya şedidel batşi duasını okuduğunuz kişiye ciddi sıkıntılar yaşatır.

666 kere ya şedidel batşi denilip sonra şu duası okunuyor:

fi kulübihim maradun fe za dehum (şahsın ismi) allahu murada ve lehum (sizin isminiz) azabun elimun bi ma kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu.

Bu duayı ilk okumada tesir etmeye başlayacaktır. Okuduğunuz kişi Allah (C.C.)’ın izni ile tez vakitte karşı taraf cezasını bulur.

Niyetiniz kesinlikle iyi olmalıdır. Bu dua o kadar güçlüdür ki sadece ve sadece düşmanınıza karşı bir çözüm bulamadığınızda veya elinizden bir şey gelmediği, çaresiz kaldığınız zamanlarda okunmalıdır çünkü bu dua oldukça etkili ve tesirlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir