Sevdiğin Birine Bağlama Büyüsü Yapma

  Bu büyü sizin sevdiğiniz ancak aynı karşılığı görmediğiniz bir kişiye yapılan bir büyüdür. Çok nadirde olsa güven kazanmak içinde yapıldığı görülmektedir. Yapılan kişinin size olan güvenini ve bağlılığını arttırmak, aynı zamanda da size aşık olmasını sağlamak amacı ile uygulanmaktadır. Yapacağınız bu büyü yalnızca sizi ve karşınızdaki kişiyi değil, aynı zamanda sevdiğiniz kişinin bir ilişkisi mevcutsa bu eşi veya sevgilisi olabilir o kişiyi de etkileyeceği için oldukça tehlikeli ve dikkatle yapılması gereken bir büyüdür.

Sevdiğin Birine Bağlama Büyüsü Kimler Tarafından Tercih Edilir ve Nedir

  Gözlemlenen bir durumdur ki kişilerin sevdiği birine bağlama büyüsü yapma sebepleri mutlaka bulunmaktadır. Bu sebepler kişiden kişiye veya durumdan duruma değişiklik gösterebilmektedir. Benzer durumlarda bu büyüyü yapmayı veya yaptırmayı düşünen kişilerin genellikle sebepleri ve düşünceleri şöyledir;

  • Büyük bir aşk hissi duyduğu kişiden aynı karşılığı görmemeleri
  • Yaşanan kötü bir olaydan sonra kişinin tekrar kendisine bağlanmasını istemeleri
  • Bir başkasıyla birlikte olan kişinin kendilerine ait olmalarını istemeleri
  • İlişki içerisinde olduğu kişi ile ilgili olumsuz düşünceleri ve büyü yapılmak istenen kişiyi hak etmediği düşüncesi
  • Daha önce sevgili olduğu kişinin geri dönmesini istemeleri

  Yukarıda belirtilen durumlar genellikle bu büyünün yapılma sebeplerini göstermektedir. Bunların yanında her zaman olmasa da bağlama büyüsü birlikte olunan kişi için ya da evli olan kişiler tarafından da yapılmaktadır. Bu durumların en büyük sebebi ise yapılan bir hata sonucu veya zaman içerisinde bozulan duyguların tekrar eski haline getirilmek istenmesidir.

  Sevdiğin birisine yapılan bağlama büyüsü, ilişki içerisinde kopan iletişimin canlanmasını, sevdiğiniz ancak karşılık bulamadığınız kişiden karşılık alınması ve kendisinin size bağlanması amacı ile yapılmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi sevilen birine yapılan bağlama büyüsü tehlikeli bir büyüdür. Bilginiz ya da tecrübeniz yoksa uzman kişiler tarafından yapılmalı bununla birlikte yapım aşamasında ve yapıldıktan sonra kesinlikle dikkat edilmelidir.

Sevdiğin Birine Bağlama Büyüsü Yaparken ve Yaptıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

  İlk önce yapılması gereken sevdiğin kişiyi kendine bağlama büyüsü hakkında bilgi almak ve bu konu hakkında iyice düşünmektir. Bu durumun temel sebebi daha önce de belirttiğimiz gibi yalnızca yapacağınız kişiyi değil başka kişileri de etkileyecek olmasıdır. Bu konuda uzman olan ve tecrübesi olan birisine danışarak bu büyünün yapılması istenmelidir. Kesin karar verildikten sonra sevdiğiniz kişiye yapılacak bağlama büyüsünün etkisinin kısa süre içerisinde gözlemleneceği düşünülmektedir. Süre konusunda değişiklik olabilecek olsa da oldukça kuvvetli bir büyü türü olduğu için mutlaka tesir edecektir.

Kendine Bağlama Duası

İnsanlar her zaman sevdikleri ile birlikte olmak ve bu birlikteliğin aradaki sevgi ve saygı bağlarını yitirmeden uzun yıllar boyu sürmesini isterler. Bu oldukça doğal bir istektir fakat bazı durumlarda bu güzel isteğin önünde çeşitli engeller olur. Dolayısıyla bağlılık biter. Bağlılığın bitmesine sebep olan çok farklı noktalar olabilir. Bu noktalardan bazıları araya üçüncü kişilerin girmesi ( aldatma gibi olaylar ), ailelerin ilişkiye karışması ya da kişinin bir süre sonra sevgi bağını yitirmesi olarak gözlemlenmektedir.

İnsanlar böyle durumlarında ellerinden bir şey gelmediği zaman büyülere ya da dualara başvururlar. Çoğu kişi büyü yaptırmaktan çekindiği için başka doğru bir yol olan dualara başvurur. Kendine bağlama duası da bu dualardan bir tanesidir. Bu yazımızda kendine bağlama duasının ne olduğunu, kendine bağlama duasının etkilerinin neler olduğunu ve kimlerin bu duayı yapabileceğini anlattık.

Kendine Bağlama Duası Nedir?

Kendine bağlama duası adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin istediği bir kişiyi kendisine bağlı hale getirmek için yaptığı dua türüdür. Bu duanın tamamen iyi niyetler ile yapılması gerekmektedir. Bu sebep ile kişi bu duayı yapar iken sadece gerçekten seviyor, istiyor olduğu kişiye yapmalıdır. Çünkü aksi takdirde dua kötü niyetler ile yapılmış olur ve elbette duanın gerçekleşmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

Kendine bağlama duasının günah olup olmadığı da çok merak edilmektedir. Şunu bilmelisiniz ki dua etmek hiçbir şekilde günah değildir. İslami açıdan bir sakıncası yoktur. İyi netler ile yaptığınız ve sadece Allah’a sığındığınız dua işleminin İslami açıdan bir sakıncası bulunmamaktadır.

Kendine Bağlama Duasının Etkileri Nelerdir?

Kendine bağlama duası etkileri arasında şu etkiler başlıca gözlemlenmektedir:

  • Yapıldıktan belli bir süre sonra etkisini göstermeye başlayan bu duanın başlıca etkisi kişilerin arasındaki sevgi ve saygı bağının tekrar güçlü hale gelmesidir. Bağlılıkta en önemli faktör sevgidir ve bu dua sevginin yeniden doğuşunu sağlar.
  • Eğer ilişkinizin olduğu kişi sizi aldatıyor ise bu duayı yaptıktan sonra aldatma işini bırakır ve size daha da bağlı hale gelir.
  • İlişkiye aileler karışıyor ve bu durum çiftlerden birini olumsuz etkiliyor ise bu durum da ortadan kalkar. Böylece ilişki büyük bir bağlılık ile sürer.

Kendine Bağlama Duasını Kim Yapar?

Kendine bağlama duasını isteyen herkes yapabilir. Tek şart inançlı, istekli ve iyi niyetli olmaktır. Eğer siz de bu duayı yapmayı istiyor iseniz çekinmeden gönül rahatlığı ile dua işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çok Etkili Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Sadık bir eş bulmak gerçekten günümüzde zor bir hale gelmiştir. Erkeğinde kadınında esasında namusu vardır. Sadakat ise evlilikte en önemli konular arasında en başlarda gelmektedir. Pek çok eş zaman içinde heyecanını yitirip farklı heyecanlar arayabilir. BU asla doğru olmasa da normal karşılanabilir.

Çünkü insanlar heyecan ve eğlenceye yönelimli bir yapıya sahiptirler. Elbette ki bu tür durumlar kişilerin birbirlerini aldatmalarına ve en nihayetinde birlikteliklerin sonlanmasına kadar gidebilir. Söz konusu durumların önüne geçebilmek için medyumlara gidilir ve eşin özel bir eşyası ya da saç kılı gibi bir parçası verilir. Meta oluşturulup dualar ile desteklenen büyü sonucu eşin sadakati ortaya çıkarılır.Dünyanın en eski uygulamaları arasında büyüler yer alır. Zamanında geliştirilen çeşitli teknikler sayesinde popülerleşen büyüler ile doğrudan doğruya arzular ve istekler karşılanmaya çalışılır. Bu büyüleri her isteyen yapamaz, fakat alanında yetkin ve konusuna hakim medyumlar insanlara büyü konusunda yardımcı olabilirler. Özellikle de ikili ilişkilere dayanan büyüler toplum nazarında hem popüler, hem de kabul edilmiş tarihi geçmişi olan tekniklerdir. Çok eski zamanlara dayanan bu büyüler ile sonuç almak daha kolaydır. Çünkü inşalar ne kadar denerlerse denesinler bazen ellerinden bir şey gelmeyecektir. İnsanoğlunun yetenekli sınırlıdır ve doğaüstü güçlerden yardım alınmaya çalışılır. Bu bakımdan medyumlara gidilerek istekler belirtilirken, en eski büyülerden biri olan sadakat büyüsü de kendini böyle gösterir. Fakat sadakat büyü farklı alanları kapsadığı için daha keskin sonuçlar alınmak istendiğinde doğrudan kime sadakat olduğuna göre büyü yaptırılmalıdır. Eşler arası sadakat büyüsü bu konunun asıl alanıdır.

Sevgilimin Benden Ayrılmaması için Büyü

Dünyanın her yerinde çiftler birbirlerine sevgi ile sarılır ve bağlanır. Bu noktada cinsel yaşamında da renkli olması kaçınılmazdır. Çünkü pek çok çift bu hayatlarında daha iyi ve daha hoş zamanlar yaşamak ister. Maalesef ki zaman zaman birbirinden sıkılan ve sürekli aynı hisleri yaşadığı için bunalan çiftler bu noktada birbirlerinden ayrı düşme tehlikesi ile karşı karşıya gelirler. Ancak büyüler bu tarz durumlar için vardır ve hemen bir medyuma gidilerek cinsel hayatı renklendirme büyüsü yaptırılabilir. Bu şekilde de hem erkeklerin hem de kadınların bulundukları ilişki içinde daha mutlu ve daha huzurlu olması sağlanır. Dileyen herkes bu büyülerden yararlanabilir.İlişkiler içinde yıllardan bu yana süregelen cinsellik dürtüsü ve buna bağlı olarak gelişen cinsel hayat çiftlerin kaderinde önemli bir noktadır. Çünkü evliliklerin ve ilişkilerin temelinde cinsel yaşam vardır. Birbirini seven ve arzulayan çiftler bu anlamda aşk ve seks hayatına önem verirler. Fakat zaman zaman çiftler arasında monotonluk ve sıkıcılık başlar. Cinsel yaşam da buna bağlı olarak kötüleşir ve sıkıcılaşır. İşte bu durum aslında çok tehlikelidir. Çünkü insanlar birbirilerinden sıkılmaya ve kopmaya başladığı an mutluluğu ve tatmin duygusunu dışarıda ararlar. Bu anlamda ise büyüler çiftler adına tek çaredir. Medyumlar tarafından yapılan cinsel hayatı renklendirme büyüsü aslında pek çok ilişkinin de ilacı durumundadır.
Profesyonel destek alarak sorun ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için, Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Sevdiğime Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bu uygulamalar her şekilde insanların hayatlarını şekillendiren önemli yöntemler olurken, söz konusu yöntemlerin gerçeğe dönüştürülmesinde ise iki sac ayağı vardır. Birincisi bu yöntemlerin en eskisi ve en etkili olan büyülerin yaptırılmasını talep eden kişilerdir. İkincisi ise büyüyü yapacak olan medyumlardır. Medyum seçimi her anlamda önem arz ederken büyü talebinde bulunan kişilerin de ne istediklerini tam olarak ifade etmeleri gerekir. Bağlama büyüsü gibi amacı ve arzusu net olan bir büyü türü için kişiler medyumlara giderek isteklerini aktarabilirler. Medyumlar da eğitimleri, yetenek ve tecrübeleri bazında işlerini yaparlar ve büyüyü gerçeğe dönüştürürler. Bağlama büyüsü temel olarak iki insanı birbirine bağlamaya yarar. Evli çiftlerin birbirlerine ve evlerine bağlanmaları, iki ayrı kişinin bir anda birbirlerine yakınlaşmaları, kopan akrabalık bağlarının bir anda yeniden düzenlenmesi ve aile ilişkilerinin güçlenmesi gibi durumlar bağlama büyüsü ile doğru orantılı olarak hayat bulur. Zaten büyü uygulamalarındaki ana unsur insanların birbirlerine olan yaklaşımlarına yönelik müdahalelerin gerçekleştirilmesi iken medyumların tecrübeleri ile tüm bunlar büyü yolu ile anında ortaya çıkarılabilir. Dileyen herkes medyuma giderek bağlama büyüsü yaptırabilir.

Kocamın Beni Aldatmaması için Büyü

Birinci etap
niyet ederek gece vakti
1. gece ….
2. gece ….
3. gece … kere ya vedud oku
ikinci etap
önce gusül al iki rekat hacet namazı kıl namaz bitince
niyet ederek
bir oturuşta 5000 ya vedud oku

üçüncü etap

1. gece 100
2. gece 300
3. gece 600
olmak üzere toplamda 3 gecede toplam 1000 adet ya vedud okunmuş olur
aldığım kaynaklarda her üç formülünde çok faydalı olduğu yazmaktadır.
ilk vermiş olduğum formülü bir arkadaşım halkın sevgisini çekme hususunda kullanmış
vede bu konuda faydasını gördüğünü
ve ona halkın daha farklı gözle bakmaya başladığını söyledi.
en doğrusunu Allahü Teala bilir

Çok Güçlü Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Birini kendine ölene kadar aşk ve muhabbetle bağlamak istersen;
Arabi ayin ilk … gecesi … saatte matlubun fotoğrafını önüne koyarak yeni bir kilitle;.. kez ayetel kürsi oku sonra bir kez;

“ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

Dedikten sonra; ufurup kilidi aç ve kimsenin görünmemesi yerde açık koy matlup talibe ebedi olarak yolun her an açık olarak tüm adem ve Havva nesli ucun bağlı kalır.

Sevdiğim Erkek Arkadaşımın Bağlanması için Büyü

Bir Cuma gecesi, 1 beyaz adak mumu yakın. Onu, cam bir bardağın ya da kavanozun içine koyun. Mumun alevinin içinde, sevdiğiniz kişinin yüreğinin yandığını düşünün. Bardak veya kavanozun da o kişinin göğsünde olduğunu hayal edin. Aleve bakarken, alevin yükselmesini sağlayacaktır. Aleve bakarken:
‘’Ve elgaytü aleyke mehebbeen minni’’ 19 kez tekrarlayın. Sevgilinizi alevin sıcaklığıyla yandığını hayal edin ve niyetinizi şu şekilde yapın: ‘’Bu aşkımın alevi, senin kalbinde yansın, her şeyinle benim ol’’
Bu işlemi sevdiğinizden haber alıncaya kadar tekrarlayın. Her seferinde mumum kendi kendine sönmesini bekleyin

Nişanlımı Kendime Bağlama Büyüsü

Sevilenin sevgisini kazanmak, muhabbet için okunacak dualardır. Herhangi bir …. sabahı sabah namazı sonrası Salavat, …. suresi sonra bu kerimeler okunur.
Liyünzira men kâne hayyen ve yehıkkal kavlü alel kâfirîn. Evelem yerav ennâ halaknâ lehüm mimmâ alimet eydâna enâmen fehüm lehâ mâlikûn. Ve zellelnâhâ lehüm feminhâ rakûbühüm ve minhâ ye’külûn. Ve lehüm fîhâ menâfiu ve meşâribü efelâ yeşkürûn. Vettehazû min dûnillâhi âliheten leallehüm yünsarûn. Lâ yestetîûne nasrahüm ve hüm lehüm cündün muhdarûn. Felâ yahzünke kavlühüm innâ na’lemü mâ yüsirrûn. Evelem yerav insânü ennâ halaknâhü min nutfetin fe izâ hüve hasîmün mübîn. Ğayril mağdûbi aleyhim veladdâllîn. Yâ kâdiru ya azîzü yâ mü’minu yâ müheyminu yâ zâhiru yâ kebîru ecib yâ Kesfeyâîl ente ve huddâmeke miner rûhâniyyeti vel ardiyyeti ve ente yâ meymûn sâmian mutîan bi hakki ğayril mağdûbi aleyhim veladdâllîne âmîn. Ve bi hakkil azîzil kebîril müteâli ve bi hakkil melikil ğâlibü aleyküm emruhu zedzağ ve bi hakki lahhattîl limukfencil fevekaal hakku ve batale mâ kânû ya’melûn. Ve aksemtü aleyküm yâ yezağ yâ hakhâîl ”sehhirlî kulûbe cemîa benî âdeme ve benâti Havvâ” bi hakki ve bi hürmeti seyyidike yeza’sendeyûşin. ardından yine bir defa bu dua okunur.
Allâhümme sehhirlî kalbi fülân ibni fülânete alâ mehabbetî fülânete binti fülânete bi hakki ve bi hürmeti sûreî yâsîn bi hakki ve bi hürmeti seyyidike yeza’sendeyûşin. İkinci duada isimler zikredilir okumaya başlamadan önce salavatı şerife okuyunuz.

Sevdiğim Kadının Benden Başkasıyla Olmaması için Büyüler

Herhangi bir yere gönderilen mektup, dilekçe, talepname gibi bir evrakın satırları arasına kalemin yazmayan tarafı ile aşağıda yazılı ayet ve dualar yazılıp gönderilirse cevap müsbet olur ve dilek yerine getirilir. Bir erkeği yahut kadını kendine aşk ile bağlamak için etkilidir.
Bismillahirrahmanirrahim
Vaadallahüs sabirine narsan. Ve kaderde limen yetevekkele aleyhi ecren. Ve şeraha limenyüfevvizü ileyhi sadren. Fe inne maal usri yüsren, inne maal usri yüsra. İnne kitabel ebrari lefi illiyyin. Ve ma edrake ma iliyyun. Kitabün merkum. Yeşhedühül mugarrebun.