Sevdiğim İnsanı Başkasından Ayırma Duası

Birisini çok sevseniz de bazı engeller sebebi ile ona kavuşamayabilirsiniz. Bu engellerin en başında çoğu zaman sevilen kişinin bir başkası ile birlikte olması gelir. Bu önemli engeli ortadan kaldırmak için pek çok insan böyle bir durumla karşılaştığında dua etme yöntemine başvurur. Dualar ile Allah’a sığınır ve yalnızca ondan yardım diler. Bu yazıda böyle durumlarda yapılan bir dua olan sevdiğim insanı başkasından ayırma duası hakkında en merak edilen bilgileri ele aldık. Başlıklar sırasıyla şu şekildedir: Sevdiğim insanı başkasından ayırma duası nedir, hangi durumlarda yapılmalıdır ve nasıl yapılmalıdır? İyi okumalar dileriz.

Sevdiğim İnsanı Başkasından Ayırma Duası Nedir

Eğer bu dua hakkında merak ettiğiniz şeyler var ise öncelikle onun gerçekte ne olduğunu bilmeniz gerekir. Sevdiğim insanı başkasından ayırma duası yapan kişi için olumlu fakat bazı durumlarda yapılan kişi için olumsuz amaçlar ile yapılır. Örneğin sevilen kişi sevgilisinden ayrılmak istiyor ama bir türlü yapamıyor ise bu duanı yapılması onun için olumlu durumlar yaratacaktır. Ama tam tersine sevilen kişi sevgilisinden ayrılmak istemiyor ise bu duayı yaparak onun ayrılmasını istemek olumsuz bir niyettir. Sevdiğim insanı başkasından ayırma duasının hangi durumlarda yapılması gerektiği anlattığımız sıradaki başlığı okuyarak bu konuyu daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Sevdiğim İnsanı Başkasından Ayırma Duası Hangi Durumlarda Yapılmalıdır

Bu duayı kesinlikle iyi niyetler ile yapmalısınız. Tek amacınız sizin de sevdiğiniz kişinin de mutluluğu olmalıdır. Yani eğer sevdiğiniz kişi sevgilisini çok seviyor, ayrılmak istemiyor ise bu duayı yapıp Allah’tan bunu dileyemezsiniz. Bu çok yanlış bir durum olacaktır. Eğer sevdiğiniz kişinin sevgilisini istemediğini, ayrılmayı düşündüğünü biliyor iseniz, bundan emin iseniz bu duayı yapabilirsiniz. Böylece öncelikle sevdiğiniz kişinin mutluluğu için çabalamış olursunuz. Ayrıca eğer sevdiğiniz kişinin mevcut bir ilişkisi yok ise bu duayı yapmanız da anlamsızdır, böyle bir durumda sevdiğim kişiyi aşık etme gibi bir dua yapabilirsiniz.

Sevdiğim İnsanı Başkasından Ayırma Duası Nasıl Yapılmalıdır

Sevdiğim insanı başkasından ayırma duası yapmak için önce doğru duadan emin olmalısınız. Bunun için de bilindik, güvenilir hocaların önerdiği duaları öğrenmeniz yeterli olacaktır. Duayı öğrendikten sonra yöntemine uygun bir şekilde, her adımı doğru yapmaya özen göstererek dua işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dua işlemini uygular iken sakin, stressiz olmalı ve tüm dikkatinizi isteğinize ve duya vermelisiniz. Böylece kısa bir süre içerisinde dua etkilerini gösterebilir ve mutluluğunuz sağlanabilir.

Aileden Ayırma Duası

Aileler bazen ilişkilerin kurulmasında ya da yürütülmesinde en büyük engeller halinde oluyorlar. İlişkiye izin vermiyorlar, hatta bazen kişilerin birbiri ile görüşmesine, konuşmasına bile imkân tanımıyorlar. Ya da mevcut durumdaki ilişkiyi, evliliği aile bireyleri bozabiliyor, kişinin aklına başka şeyler sokabiliyor. Ne yazık ki bu tarz olumsuz durumlar hala, günümüzde de çok sık görülüyor. Bunun için de kişiler dua ederek Allah’a sığınmayı tercih edebiliyorlar. Aileden ayırma duası da bu noktada kendisini, önemini gösteriyor. Bu duanın ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve aileden ayırma duasının etkilerini öğrenmek istiyor iseniz bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz.

Aileden Ayırma Duası Nedir, Neden Yapılır

Aileden ayırma duası bir kişiyi ailesinin etkilerinden kurtarmak için yapılır. Özellikle ilişkilerde, evliliklerde çiftler arasında bu dua türü yaygın olarak kullanılır. Çünkü aileler çoğu zaman ilişkiye zarar verecek eylemlerde bulunabilir, sözler söyleyebilir ve kişilerin aklını karıştırabilirler. Eğer siz de sevgilinizin ya da eşinizin ailesinin etkisinde olduğunun farkında iseniz ve ilişkiye zarar gelmesine sebep olan aile bireylerinin etkisini hayatınızdan çıkartmak istiyor iseniz aileden ayırma duasını yapabilirsiniz.

Şimdi bu duanın nasıl yapılacağı konusuna geçebilirsiniz.

Aileden Ayırma Duası Nasıl Yapılır

İlişkilerde ailesine aşırı derecede bağlı olan, etkisi altına giren kişilere yapılan bu duanın nasıl yapıldığını şöyle anlatabiliriz: Bu duanın tek bir yöntemi, tarifi yoktur. Her hocaya göre özgün bir yöntem oluşur. O yüzden siz de güvenilir hocaların aileden ayırma duası yöntemlerini araştırın ve istediğinizi uygulayın. Aileden ayırma duasını yapar iken kendinizi rahat hissedin, stresli olmayın. Bütün inancınızı bu işleme odaklayın ve duayı doğru bir şekilde okur iken duayı yaptığınız kişiyi de düşünün. Dua işlemini bitirdikten sonra zaman içerisinde etkilerini hissedeceksiniz, tanık olacaksınızdır.

Aileden Ayırma Duası Etkileri Nelerdir

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ektiler çok güçlü ve uzun süren etkilerdir. Bu etkiler arasında kişinin artık ailesinin sözlerine aldırmadığını görürsünüz. Kişi ailesinin ilişkiyi bozacak olan her hareketini engellemeye başlar. Sizi ailesine karşı savunmaya başlar. Size duyduğu büyük saygı ve sevgi sebebi ile size karşı bir laf gelmesine alsa izin vermez. Aile bireylerinin ilişki içerisinde söz hakkına sahip olması durumunu kendi elleriyle ortadan kaldırır ve bir daha buna katiyen müsaade etmez.

Aileden ayırma duasının ektileri arasında genel olarak bunlar bulunur ve bu etkilerin hepsi de ilişkiyi ya da evliliği güzel bir şekilde sürdürmek için gerekli olan şeylerdir.

Eşimi Kendimden ayırma Duası

Bazı durumlarda ilişkiye son vermek kişiler için çok zor olabiliyor, sancılı bir süreç oluşabiliyor. Hatta kişiler bu süreçten zarar da görebiliyor. Özellikle çok uzun yıllar süren evlilik ilişkilerinde ayrılma noktasına gelindiğinde psikolojik olarak kişiler fazlasıyla zarar görebiliyor. Ya da ayrılmak istediğinizde eşiniz kabul etmiyor ise ilişkiye devam etmek sizin için korkunç bir durum haline gelebiliyor. Eşimi kendimden ayırma duası bu gibi durumlarda kullanılan bir dua. Bu yazımızda eşimi kendimden ayırma duası nedir ve ne işe yarar eşimi kendimden ayırma duası nasıl yapılır gibi konuları ele aldık. Yazımızı okumaya devam ederek aklınızdaki soruların cevabını bulabilirsiniz.

Eşimi Kendimden Ayırma Duası Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Eşimi kendimden ayırma duası yukarıda da belirttiğimiz gibi artık çekilemez, yürütülemez duruma gelen ilişkiler için kullanılır. Eğer eşinizden ayrılmak konusunda emin iseniz, ilişkide zarar görüyor iseniz bu duaya başvurabilirsiniz. Eşinizden ayrılmak istediğinizi bir türlü söyleyemiyor, sonuçlarından korkuyor iseniz ya da söylediğiniz halde eşiniz sizden ayrılmayı asla kabul etmiyor, evliliği devam ettirme konusunda ısrar ediyor ise de bu duayı okuyabilirsiniz.

Eşimi kendimden ayırma duası ile istenmeyen, kişiye zarar veren bu evlilik ilişkisinin sonlanması amaçlanır. Eşimi kendimden ayırma duası amacına nasıl ulaşacağını öğrenmek için eşimi kendimden ayırma duası nasıl olur başlığımızı okuyun.

Eşimi Kendimden Ayırma Duası Nasıl Olur?

Eşimi kendimden ayırma duası yapmak için:

  1. Öncelikle bu duayı güvenilir bir medyum ya da hoca tarafından almadıysanız, internetten ya da bir yakınınız tarafından bulduysanız doğruluğundan, etkili olacağından emin olmanız gerekir. Emin olmak için kesinlikle bir hoca ya da medyum ile görüşmelisiniz. Aksi takdirde yanlış bir dua okuyarak olumsuz sonuçlara sebep olabilirsiniz.
  2. Eşimi kendimden ayırma duası yapar iken bazı hocalar eşinizin fotoğrafını kullanabilir, bazıları muska ile duayı tamamlayabilir, bazıları ise sadece dua etmenin yeterli olacağını söyleyebilir. her hocanın kendisine özgün bir yöntemi vardır.
  3. Eşimi kendimden ayırma duası eder iken dikkatiniz dağınık olmamalıdır. Sadece duaya odaklanmalısınız. Dolayısıyla da sessiz bir ortamda, yalnız başınıza olmanızda fayda vardır. Tüm içtenliğiniz ve kuvvetli inancınız ile duayı okumalısınız.
  4. Duayı bitirdikten sonra eşinizin davranışlarına, hareketlerine dikkat ederek duanın etkisini görebilirsiniz fakat sabırlı olmalısınız. Sabrınızın sonunda göreceksiniz ki eşiniz sizin istediğiniz gibi ayrılma fikrine uyum sağlayacaktır. Hiçbir sorun yaşamadan ayrılma sürecine girecek ve ikiniz de psikolojik olarak rahatlayacaksınızdır.

Çok Etkili Ayırma Büyüsü Duası

Sorun çıkartan eş, sevgili ya da nişanlının sizden ayrılması uzak durması amacıyla hazırlanan çalışmalardır. Etkili şekilde hazırlanan ve yüksek oranlarda olumlu neticeler alan çalışmalardır. Bazı şeylerin geri dönüşü olmaz. Hayatımızda da bunun gibi olaylar yaşarız. Sizi sürekli üzen sizi kıran birisi vardır ama sizden hiçbir şekilde vazgeçmez. Sizi saplantı haline getirmiştir ve her defasında aynı şeyleri yaşarsınız. Ayrılmak istersiniz ama ayrılamazsınız hatta bunu söylemeye bile çekinirsiniz. Tek çare artık onun sizi bırakması onun sizden soğumasıdır. O sizden soğuduğunda size ilgi duymaz hale gelir ve sizi saplantı haline getirmekten vazgeçer.. Bu yönde yapılan işlemlerden ziyade okuma ile yapılabilecek uygulamalarda bulunur. Bir kimseyi kendinizden soğutmak niyeti ile aşağıdaki duayı … zamanında … defa okuma yapabilirsiniz.
Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ me’âdî, vec’alil-hayâte ziyâdeten lî fî kulli hayrin, vec’alil-mevte râhaten lî min kulli şerr.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz.

Ayırma Soğutma Duası Nasıl Okunur?

Soğutma duası kaç kere ve nasıl okunur diyenler için yapılacak duayı sizlerle paylaşıyorum.

Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak ve sevdiğiniz kişiyi sizden ayırmak için okunacak dua uygulamasıdır. Bu dua uygulaması ile eski sevgilinizi başka birinden ayırmanız mümkündür. Daha en önce farklı hocaların uyguladığı bu dua uygulaması ile doğru bir vefk uygulamasıdır ve oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır.

Duayı abdestli olduğunuz zamanlarda mutlaka okuyunuz.

“Summün bükmün umyün fehüm lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ yübsirûne lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ. Efe ha-sibtüm ennemâ halaknüküm abesen ve en-neküm ileyna lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ. Ve cealnâ min beyni eydînim şedden vemin halfihim şedde nfe ağşeynahum fehüm lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ. Yâ ma’şere’lcinni ve’l-insl inisteta’tum en tenfüzû min aktari’s-semâvâti ve’l-ardi fenfüzû lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ.”

Allah’ın inayetiyle bu duayı okuduğunuzda etkisini göreceksiniz.

Bir Kızı Sevgilimden Ayırma Duası

İstenen kişi veya kişilerin ayrılmaları niyetiyle aşağıdaki celileler bir oturuşta bin kere okunmalıdır. Bu yönde etkilidir.  Okunacak ayetlerden olan kerimeleri şöyledir:

Amentü billahil aliyyül azim ve tevekkeltü alel hayyul kayyum.