Eşimin Sadık Kalması için Aşk Büyüsü

Aşk sevgi muhabbet ve bağlama konular kapsamlı oldukları için hepsini aynı amaç için bir çatıda bulundurmak uygun olacaktır. Bu tarz benzer sıkıntıları olan erkek veya kadın medyum ve hocalar tarafından yapılan etkili çalışmalar sayesinde çözüm bulabilmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen bu adet günümüz şartlarında da halen tercih edilmektedir. Kırmızı bir mum üzerine bakır bir iğne ile aşağıdaki dua muhabbete ait bir saatte yazılır ve … defa da okunup nefes edilerek yakılırsa niyet edilen kimsenin kalbinde aşk ateşleri parıldamaya başlar. Aşk için denenmiş uygulamalara arasında yer almaktadır.
Satfin 2 Bermetûfin2 Ğatûfin2 Bin atûf
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Üzüm İle Etkili Aşk Büyüsü

41 Tane kırmızı üzüm alınır her birine 1 tane amener resulü okunup üflenir.sonra bir tavaya konulup kavurulur.kavurma işlemi yapılırken “at dut, kara dut …. tut …. tut” denir.üzümler kavrulmazdan biraz önce bir parca kızıl toprak bir parça sarı toprak bir parçada kara toprak alınır. bu topraklar önüne konur sonra elin birine beyaz diğerine siyah dut çubuğu alınırkızıl toprak gibi kızsın,sarı toprak bigi sarsın, kara toprak gibi kararıp kalmasın hiç durmazın eğlensin gelsin” denilerek dut çubuklarıyla üzümler kavrulur bu iişlem cuma günü sala vakti yapılır..

muhabbetduasinasilokunur

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

Pek çok insan hayatı boyunca belli amaçlar uğrunda bir takım olağanüstü durumlara kalkışabilir. Amaçlar için bazı uygulamalar yaptırılabilir ve bunun için de bir takım kimselerden destek alınabilir. Daha çok medyumlar aracılığı ile büyü yaptırmak isteyen kişiler işte tüm bu amaçlarına bu sayede ulaşabilirler. Özellikle de Anadolu coğrafyasında bu iş bir gelenek hallini almıştır. Çünkü çok uzun yıllar boyunca söz konusu büyülerin yapıldığı ve sonuçlarının bu şekilde alındığı bilinir. Öte yandan büyüler de yapılan uygulama ve dualara göre farklı farklı anılırlar. Bunlar iyilik ve kötülük temelli olarak değişkenlik gösterebilirler. İyilik temelli büyülerin içinde dostluk büyüsü, arkadaşlık büyüsü, huzur büyüsü, aşk büyüsü, sevgi büyüsü gibi çeşitli büyüler yer alabilir. Kötülük büyüleri içinde ise ölüm büyüsü, sabun büyüsü, bela büyüsü, nefret büyüsü gibi büyüler gelir. İşte fenalık büyüsü de bu büyüler arasında sayılır.
İnsanların bir kısmının hayatı boyunca maruz kaldığı büyülerden olan fenalık büyüsü çok önemli ve etkili sonuçlar doğurur. Örneğin kişiler hiçbir şekilde işlerini rast getiremezler. Tamamen kötülük ve bela üzerine kurulu olan bu büyü türü ile insanların kendilerini kötü hissetmeleri sağlanır. Bu şekilde sevilmeyen ya da kişiye zarar veren kimseler bu şekilde ekarte edilir. Yüzyıllardır uygulanan fenalık büyüsünü dileyen herkes istediği şekilde deneyebilir ve rahatlıkla da bir medyum yardımı ile uygulayabilir.

Saç Teliyle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevilen kimsenin yedi tel saçına Ya Vedut okunur ve saçlar ateşe atılarak yakılır. Kendi saç teliniz ve her hangi bir tırnağınıza ya vedud yazıp ayrı bir yerde bu ikisini yakın. İki külü birbirine karıştırıp sevdiğiniz kişinin yemeğine katın. O kimse aşktan delirecek gibi olur ve yapan kişinin yanından bir dakika ayrılmak istemez.
Bu ve buna benzer bir çok kez duymuşsunuzdur. Okuma sayısı verilmez. Okuma sayısı ya vedudun kendi okuma sayılarıdır. Diğer bir husus ise dnalarınızın karışmış olmasıdır. Birbirinin dnasını taşıyan kişiler birbirlerinden ayrılmak istemezler.

Bir Erkeğin Aşık Olması için Büyü Nasıl Yapılır

Sevgilinize daha güzel ve sevimli görünmek için aşağıdaki bağlama vefkini yapabilirsiniz.Bu vefk yıllar boyunca denenmiş ve etkili sonuçları kesin görmiş olduğunuz bir vefktir. Eğer bir kimsenin gözü sana isabet ederse ona Muhammed’e salavat getirmesini söyle eğer salavat getirirse nazar ortadan kalkar. Eğer salavat getirmez ise aşağıdaki isimleri tavuk yumurtasının üzerine yaz ve ateşe at. Yumurta yandığı ve patladığı zaman nazarcının nazarı da gider. Eğer başka bir maksatla yapmak istersen yumurtayı al ve nazar isabet eden kimsenin (insan ve hayvan olsun farketmez) gözleri önünde kır. Sonra yumurtanın kabuklarını al ve bir beze sarıp susuz bir kuyuya at.